kosmetbox

Regulamin KOSMETBOX:
 
1. Czas testowania zależy od produktu. Testowanie powinno opierać się na zaleceniach producenta i musi być systematyczne. Nie wyrządzajmy krzywdy kosmetykom, które mogą być dobre.
2. Recenzja musi zawierać: nazwę produktu; informację, że jest on wygrany w ramach projektu KOSMETBOX realizowanego przez kosmetlandia.blogspot.com; efekty stosowania kosmetyku; opis zapachu; cenę; pojemność; dane dotyczące opakowania; skład produktu (mile widziana analiza). Kreatywność jest zaletą. Recenzję można dobrowolnie rozszerzać. Jeżeli paczka składała się z kilku produktów, można je osobno opisać. Proszę o przesłanie maila z linkiem do postu dotyczącego KOSMETBOX.
3. Recenzję należy opublikować w ciągu czterech miesięcy od otrzymania paczki.
4. Po otrzymaniu nagrody mile widziane jest zamieszczenie logo, przez osobę mającą bloga, na pasku/panelu bocznym, przynajmniej na czas testowania. 
5. Osoba, która nie posiada bloga jest zobowiązana w ciągu trzech miesięcy od otrzymania paczki, napisać recenzję gościnną i wysłać ją na mail: turkusowypirat@wp.pl. Taka recenzja powinna być podpisana. 
6. Recenzje powinny zawierać dobrej jakości zdjęcia w formacie PNG. Wymagane zdjęcie produktu, a w przypadku kolorówki także zdjęcie przed i po np. na policzku jeżeli chodzi o podkład.
7. Osobą testującą można zostać więcej niż jeden raz. Jeżeli zobaczę, że ktoś pisze naprawdę ciekawie mogę wytypować go do następnej recenzji.
8. W KOSMETBOX uczestniczą osoby zamieszkujące w Polsce- nie wysyłam paczek za granicę. 
9. Regulamin może ulec modyfikacji.
10. Każde rozdanie opisane jest też w swoim poście. Możecie posługiwać się treścią tych konkretnych postów i zdjęciami w celach rozpowszechnienia projektu.
11. Zastrzegam sobie prawo do wykorzystywania recenzji dotyczących KOSMETBOX.
12. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych np. w celu wysyłki. 
13. Konkurs nie podlega pod gry hazardowe, ponieważ ogłoszenie zwycięzcy, nie podlega grze losowej. Wyłonienie zwyciężcy zależy od spełnienia warunków.


Życzę miłej zabawy!

logo:

Recenzje od osób które wygrały KOSMETBOXA:

http://kraniec-teczy.blogspot.com/2016/01/151-opianowa-maska-do-wosow-agafii.html

http://kraniec-teczy.blogspot.com/2016/01/153woda-perfumowana-femme-od-avon.html

http://kraniec-teczy.blogspot.com/2015/12/144-skin79-watermelon-girl.html

http://www.angelikaniedzwiedzka.pl/2015/07/porownanie-zestawow-do-konturowania-mur.html
Udostępnij ten wpis

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.